DEN/MDG/ŚLUBOWANIE

DEN/MDG/ŚLUBOWANIE

DEN/MDG/ŚLUBOWANIE

                  Dnia 12.10.2018r. w naszym Ośrodku odbył się uroczysty apel z okazji Międzynarodowego Dnia Głuchego, Dnia Edukacji Narodowej, ślubowania klas pierwszych Szkoły Branżowej I stopnia oraz zmiany warty w poczcie sztandarowym i flagowym.

W pierwszej części spotkania po przemówieniu Pani dyrektor, uczniowie klas pierwszych Szkoły Branżowej przedstawili krótką historię Międzynarodowego Dnia Głuchego oraz garść informacji na temat sytuacji osób niesłyszących w Polsce. Wspomnieli ogromne sukcesy krajowe i zagraniczne naszych niesłyszących kolegów reprezentujących UKSN Sprint Sławno. Po złożeniu życzeń naszym niesłyszącym uczniom i wychowankom nastąpił czas zmiany warty w poczcie sztandarowym i flagowym Ośrodka. Następnie byliśmy świadkami uroczystego ślubowania klas pierwszych, które oficjalnie przyjęło uczniów w mury szkoły. Tuż po nim P. dyrektor Ośrodka Agnieszka Hryckowian przekazała najserdeczniejsze życzenia  z okazji DEN dla wszystkich pracowników obsługi, administracji, nauczycieli oraz uczniów.

Po części oficjalnej nastąpiła artystyczna część uroczystości, podczas której mogliśmy usłyszeć zabawne przedstawienie przygotowane przez naszych uczniów oraz obejrzeć film stworzony przez i z udziałem naszych uczniów. Bawiliśmy się doskonale!