Urodziny w Przedszkolu zapamięta każdy przedszkolak!

Urodziny w Przedszkolu zapamięta każdy przedszkolak!

Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest to „Jego dzień”. To właśnie ten mały człowiek w tym dniu znajduje się w centrum uwagi. Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność. Dzień ten stanowi symbol jego narodzin i przyjścia na świat. Urodziny w naszym przedszkolu to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci, a w szczególności jubilata. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego w naszym przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka.  W tym tygodniu świętowaliśmy urodzinki Bartusia , był tort urodzinowy, słodki poczęstunek dla każdego dziecka. Uroczyście odśpiewaliśmy STO LAT dla Jubilata, wraz z życzeniami była mała niespodzianka.  Wesołych pląsów nie było końca

Nauczycielki przedszkola