Pasowanie na Przedszkolaka- 20.11.2020r

Pasowanie na Przedszkolaka- 20.11.2020r

Dzieci z SOSW dla DMN uczęszczające do naszego przedszkola mają już za sobą niezwykle ważną uroczystość jaką bez wątpienia było Pasowanie na Przedszkolaka, które odbyło się 20.11.2020r. Wydarzenie to zazwyczaj jest zwieńczeniem procesu adaptacji do przedszkola. Dzieci złożyły Uroczystą Przysięgę, a następnie podpisały się odbijając zamoczony w farbie paluszek. Punktem kulminacyjnym tej uroczystości, był moment pasowania. Za sprawą pani dyrektor Agnieszki Hryckowian i jej „czarodziejskiego ołówka” nasze kochane dzieci stały się pełnoprawnymi członkami naszej przedszkolnej społeczności. Na koniec uroczystości był słodki poczęstunek dla dzieci. Od tej pory wszystkie nowo pasowane przedszkolaki z wielką ochotą przybywają do przedszkola.